Aquatic Szkoła pływania

Grupy

Oferujemy zajęcia grupowe dla dzieci od 6 r.ż. Zajęcia grupowe trwają 40 lub 60 min. Koszt zajęć wynosi 40 zł za 40 min oraz 50 zł za 60 min i pokrywa wejście na pływalnię. Liczba osób w grupie uzależniona jest od poziomu prezentowanych umiejętności od 6 do 10 osób w grupie. Im niższy poziom tym mniejsza ilość osób w grupie.

Podczas zajęć instruktor dobiera ćwiczenia do poziomu grupy, zachowując przy tym zasadę indywidualizacji, gdy któryś z uczniów potrzebuje dodatkowych ćwiczeń aby przyswoić dany element. Uczęszczając na zajęcia grupowe uczniowie bardzo często nabierają pewności siebie dzięki czemu lepiej przełamują swoje lęki. Są również bardziej zmotywowani dzięki tworzącej się w grupie rywalizacji.

Praktyka wskazuje, iż optymalną częstotliwością uczęszczania na zajęcia z zakresu nauki pływania jest dwa razy w tygodniu, natomiast obserwujemy też spore postępy przy częstotliwości 1xtyg. Zajęcia grupowe mogą być też idealnym uzupełnieniem dla uczniów którzy uczęszczają na zajęcia indywidualne.

Grafik zajęć grupowych znajduje się w zakładce Gafik zajęć.

Zapisów na zajęcia można dokonać korzystając z formularza lub kontaktując się z nami telefonicznie 697 686 363 lub mailowo kontakt@szkolaaquatic.pl.

Kontakt

Szkoła pływania AQUATIC

ul. Długa 18/1
83-407 Łubiana

697 686 363
Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 © AQUATIC
Projekt i realizacja: iluste.pl