Aquatic Szkoła pływania

Dzieci i młodzież

Dzieci, które od najmłodszych lat oswajane są z wodą lepiej się rozwijają, są bardziej sprawne fizycznie oraz mają większą odporność, dzięki czemu mniej chorują. Nauka pływania wpływa pozytywnie na rozwój emocjonalny dziecka oraz sprawia, że wakacyjne pobyty nad wodą stają się bardziej bezpieczne.
Podczas zajęć instruktor przebywa z dzieckiem w wodzie, dopóki samo nie poczuje się ono w niej bezpiecznie.

Prowadzimy zajęcia z nauki oraz doskonalenia pływania o różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia z dziećmi prowadzone przez naszych instruktorów to nauka połączona z zabawą umożliwiającą przezwyciężenie lęku przed wodą.

Podczas zajęć indywidualnych dostosowujemy program i tempo pracy do poziomu oraz osobistych potrzeb ucznia. Podczas zajęć uwaga instruktora skupiona jest tylko na jednym uczniu, dzięki czemu ma on możliwość szybciej i dokładniej przyswoić technikę pływania.

Pamiętajcie, że systematyczne chodzenie na basen, przyzwyczaja dziecko do aktywnego spędzania czasu wolnego, ale także wyrabia w nim systematyczność, dyscyplinę i samodzielność.

Zapisów na zajęcia można dokonać korzystając z formularza lub kontaktując się z nami telefonicznie 697 686 363 lub mailowo kontakt@szkolaaquatic.pl.

Kontakt

Szkoła pływania AQUATIC

ul. Długa 18/1
83-407 Łubiana

697 686 363
Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 © AQUATIC
Projekt i realizacja: iluste.pl