Aquatic Szkoła pływania

Grupy

Oferujemy zajęcia grupowe dla osób posiadających już podstawowe umiejętności pływackie. Doświadczenie podpowiada aby przygoda z nauką pływania rozpoczynała się od oswojenia z wodą na zajęciach indywidualnych, ze względu na największe postępy i co za tym idzie większą oszczędność finansową, gdyż potrzebna jest mniejsza ilość lekcji. Po oswojeniu z wodą, gdy uczeń już opanuje pływanie na grzbiecie bez pomocy sprzętowych na wodzie gdzie nie ma gruntu przejście na zajęcia grupowe ma duży sens. Instruktor pomaga wybrać odpowiedni moment aby przenieść ucznia z zajęć indywidualnych na zajęcia grupowe. Nie ma też problemu aby powrócić do zajęć indywidualnych.

Podczas zajęć instruktor dobiera ćwiczenia do poziomu grupy, zachowując przy tym zasadę indywidualizacji, gdy któryś z uczniów potrzebuje dodatkowych ćwiczeń aby przyswoić dany element. Uczęszczając na zajęcia grupowe uczniowie bardzo często nabierają pewności siebie dzięki czemu lepiej przełamują swoje lęki. Są również bardziej zmotywowani dzięki tworzącej się w grupie rywalizacji.

Praktyka wskazuje, iż optymalną częstotliwością uczęszczania na zajęcia z zakresu nauki pływania jest dwa razy w tygodniu. Zajęcia grupowe mogą być idealnym uzupełnieniem dla uczniów którzy uczęszczają zaledwie raz w tygodniu na zajęcia indywidualne.

Zajęcia grupowe trwają 60 min. Koszt zajęć wynosi 35 lub 40 zł i pokrywa wejście na pływalnię. Liczba osób w grupie uzależniona jest od poziomu prezentowanych umiejętności od 6 do 10 osób w grupie. Im niższy poziom tym mniejsza ilość osób w grupie.

Grafik zajęć grupowych znajduje się w zakładce Gafik zajęć.

Zapisów na zajęcia można dokonać korzystając z formularza lub kontaktując się z nami telefonicznie 697 686 363 lub mailowo kontakt@szkolaaquatic.pl.

Szkoła pływania AQUATIC

ul. Długa 18/1